Торти та кулінарія

Справжній і універсальний подарунок повинен бути несподіваним, красивим, корисним і… смачним! Цим вимогам відповідає тільки торт. Він завжди доречний. Без нього неможливо уявити справжнє свято. Торту буде радий не тільки той, кому його дарують, а й усі гості свята. Особливо, якщо це – торт на замовлення. Наші кондитери вкладають в торти секретні інгредієнти: справжній дух свята, радість і іскорку неймовірного задоволення.

Принципи нашої роботи:

  • кращі свіжі продукти: ми кладемо в Ваші тортики тільки якісні інгредієнти;
  • у нас працюють дипломовані феї і чарівники … тобто – кондитери, майстри і майстрині солодких премудростей
  • тортів багато не буває, але у нас їх дійсно дуже багато: бісквітні, йогуртові, сирні, шоколадні, кремові – будь-які, на замовлення або з готового асортименту
  •  солодкі ціни: наші торти доступні, дуже красиві і смачні.

У нас можна замовити смішні торти для дітей, з улюбленими казковими героями. Такий торт обрадує малюка не менше, ніж довгоочікувана іграшка. А як будуть раді друзі-ласуни!
Ми можемо приготувати щасливий весільний торт. Ми виконуємо такі замовлення з особливою любов’ю, яка буде дуже потрібна молодій сім’ї.
Торт для ювіляра – особлива тема. До кожного у нас свій підхід. Ми майстерно втілюємо в ласощах всі побажання замовника.

Даруйте торти – даруйте радість!